Contact

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Bel of mail gerust. We helpen u graag verder.

IKC Borgman Ebbinge

Locatie

Langestraat 10
9712 LT Groningen
050-3210410

Locatieleider (onderwijs)

Mandy Wienk
050 321 0410 / 06 307 252 93
a.m.wienk@o2g2.nl

Manager kindcentrum (opvang)

Carin Bos
06 496 757 65
c.bos@sksg.nl

Ouderraad: orikcborgmanebbinge@o2g2.nl

IKC Borgman Oosterpark

Locaties

Locatie Vinken (tot zomervakantie '21)
Vinkenstraat 1
9713 TA Groningen
050-3210412

Siebe Jan Boumaschool (tot zomervakantie '21)
Oliemuldersweg 47
9713 VA Groningen
050-3210465

Locatie Klaprooslaan (vanaf zomervakantie '21)
Klaprooslaan 204
9713 SH Groningen
050-3210412

Locatieleider (onderwijs)

Laura Schaap
050 321 0412 / 06 110 121 40
l.schaap@o2g2.nl

Manager kindcentrum (opvang)

Wilma Glastra
050 313 7727 / 06 136 091 45
w.glastra@sksg.nl

Ouderraad: orikcborgmanoosterpark@o2g2.nl

IKC Borgman Oosterpoort

Locaties

Onderwijs
Warmoesstraat 18
9724 JL Groningen
Tel: 050 321 0413

Opvang (SKSG Roezemoes)
Oliemulderstraat 51
9724 JD Groningen
Tel: 06 139 325 17

Locatieleider (onderwijs)

Lotte Mathijssen
050 321 0413 / 06 203 079 02
l.mathijssen@o2g2.nl

Manager kindcentrum (opvang)

Carin Bos
06 496 757 65
c.bos@sksg.nl

Ouderraad: orikcborgmanoosterpoort@o2g2.nl

Directeur

Peter Prins
06 191 688 21
p.c.prins@o2g2.nl

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies